Přidejte se k nám – staňte se dodavatelem pro HELUKABEL

HELUKABEL je předním mezinárodním dodavatelem kabelů, vodičů a kabelového příslušenství. Jako poskytovatel komplexních řešení máme hlubokou a širokou produktovou řadu, kterou neustále rozšiřujeme. Dobře integrovaný dodavatelský řetězec nám pomáhá dlouhodobě posilovat naši konkurenceschopnost a sloužit našim zákazníkům rychle a spolehlivě.

Vždy se snažíme o důvěryhodnou a dlouhodobou spolupráci s našimi obchodními partnery. Spolehlivost, flexibilita a vysoká úroveň kvality charakterizují naše dodavatele. Nejen, že klademe velký důraz na vysoce kvalitní materiály a prvotřídní služby, ale také oceňujeme vysokou úroveň bezpečnosti dodávek a konkurenceschopné ceny.

Dokážete si také představit, že byste se stali dodavatelem pro HELUKABEL?

Jako jeden z předních výrobců kabelů a vodičů je naším cílem být ekonomicky úspěšný. Je pro nás důležitá sociálně a ekologicky odpovědná spolupráce; a totéž očekáváme od našich partnerů. Pokud byste se chtěli zařadit do naší sítě HELUKABEL, kontaktujte nás na info@helukabel.cz, protože úspěšná cesta jde nejlépe společně. Těšíme se na setkání s vámi!

Pokud máte zájem nebo dotazy

nákupní oddělení

Telefon: +420 312 818 058
E-Mail: zdenek.plecity@helukabel.cz