Kabely, vodiče a příslušenství pro automatizační techniku

Obor automatizace se stále vyvíjí. Trendy jako digitalizace nebo průmysl 4.0 poskytují nejrůznější šance a působí v odvětvích razantní změny. Stupeň automatizace v továrnách neustále stoupá a rozšiřuje se na stále více oblastí. Automatizační technika se stává klíčovou technologií. Automatizace měření, řízení a regulování zařízení zpravidla znamená, že se zvyšuje produktivita a ekonomická efektivnost. Zároveň se tím lidé zbavují nebezpečné a tělesně namáhavé práce, jsou více chráněni, přičemž kvalita i spolehlivost stále rostou. Proto se kladou na všechny používané komponenty ty nejvyšší nároky, co se týče rychlosti, přesnosti a spolehlivosti. Zároveň musí být komponenty schopny vydržet vysoká mechanická a dynamická namáhání. To platí i pro kabely, vodiče a kabelové příslušenství.

Jako přední světový výrobce kabelů a vodičů pro automatizační techniku je společnost HELUKABEL vhodným partnerem všude tam,
kde se kladou vysoké nároky na přenos signálů a energie. Nabízíme vhodné výrobky pro Vaše aplikace v následujících oblastech:

  • Kabely pro motory, servopohony a snímače; hybridní kabely (Jednokabelová technologie)
  • Kabely pro roboty
  • Jednožilové vodiče a řídící kabely
  • Datové a sběrnicové kabely
  • Industrial Ethernet

Ať už se jedná o flexibilní kabel pro pevné uložení nebo pro příležitostné flexibilní použití, ať už s aprobací UL/CSA nebo dle NFPA 79, HELUKABEL nabízí vždy optimální kabelová řešení.

Naši experti Vám rádi poradí! Zavolejte nám na +420 312 672 620 nebo nám zašlete e-mail na: prodej@helukabel.cz

HELUKABEL řešení pro průmyslovou automatizaci

Průmyslová automatizace