Kabely a vodiče pro strojírenský průmysl a výrobu zařízení

Jako druhé největší průmyslové odvětví Německa a přední odvětví v oblasti exportu a inovací má strojírenský průmysl a výroba zařízení zajištěno vysoce důležité postavení v rámci celého průmyslu. I když je oblast průmyslu a investičních celků mezinárodním trhem o nějž se tvrdě bojuje, vyznačují se odjakživa výrobky ze Spolkové republiky Německo schopností inovovat a vysokými standardy kvality. A to se vyplácí. Označení „made in Germany“ se těší všude ve světě velmi dobrému jménu a je dokonce jedním z předních světových označení kvality. Garantuje především vynikající kvalitu a bezpečnost. Lidé důvěřují výrobkům vyráběným v Německu.

K udržení tohoto standardu se trvale toto odvětví rozvíjí a společnost HELUKABEL Vás přitom bude vždy podporovat. Vedle vynikajících elektrických a mechanických vlastností spočívá naše vůdčí postavení v oblasti technologií zejména v pozoruhodné rozmanitosti materiálů v kombinaci s mnohaletými zkušenostmi. Ať už pro velké stroje a zařízení v koncernech nebo pro středně velké výrobce strojů spolupracujeme úzce s každým zákazníkem tak, abychom mohli své výrobky optimalizovat pro příslušné použití a nabízet tak individuální řešení. Tím společnost HELUKABEL hrdě přispívá svým dílem k úspěšné bilanci německého průmyslu a investičních celků.

Zajímá Vás víc?
Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků pro Vaše speciální použití. V případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.
Zavolejte nám na telefonní číslo: +420 312 672 620 nebo nám napiště na email: prodej@helukabel.cz

HELUCONTROL JZ-HMH-C
HELUPOWER JZ-604-TC TRAY