Kabely, vodiče & příslušenství pro technologie medií a událostí

Již léta zajišťují naše rozvody hladký průběh akcí na předních hudebních a divadelních scénách v Evropě a používají se v profesionální televizní, rozhlasové a studiové technice stejně jako na velkých akcích.

Svými značkami HELUSOUND, HELULIGHT a HELUEVENT garantujeme dokonalé zvukové výstupy, mimořádné světelné efekty a vynikající kvalitu obrazu. Nabízíme kvalitní, navzájem sladěná kabelová řešení ze skladu nebo na přání zákazníka. Přitom se jedná jak o kabelové rozvody světelné, zvukové a kamerové techniky, tak i o sektor monitorovacích a bezpečnostních technologií, regulační a řídící techniku, pyrotechniku i o napájení elektrickým proudem.

Náš kabelový program zahrnuje rozvody pro vnitřní i venkovní prostory a zaručuje vysokou kvalitu přenosu v případě instalací napevno i u mobilního použití. Vedle standardních produktů jako je digitální audiokabel HELUSOUND nebo DMX kabel HELULIGHT nabízí společnost HELUKABEL kabely a vodiče vyvinuté speciálně na přání zákazníků: například kabely HELUEVENT HYBRID slučující přenos obrazu, zvuku i el. proudu a poslouží například kabeláži střihačských pultů a mixážních pultů nebo kamer s několika výstupy. Pouze díky optimálnímu chemickému složení materiálu pláště a izolačního materiálu, kterého bylo dosaženo v našem závodě ve Windsbachu, je kabel vysoce flexibilní – což je u hybridních kabelů výjimka. Navíc je bezhalogenový, odolný vůči šíření plamene a lze ho používat i venku.

Ve spolupráci s ZDF byl vyvinut zátěžový multicore kabel HELUEVENT pro studiové produkce: je bezhalogenový, odolný vůči šíření plamene a určený k navíjení na buben. Kromě toho máme v nabídce koaxiální kabely vhodné pro použití ve vlečných řetězech. Své využití najdou také tam, kde je společně veden buď přenos obrazu nebo rádiový signál.

Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků pro Vaše speciální použití. V případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.
Zavolejte na číslo +420 312 672 620 anebo nám pošlete e-mail na adresu: prodej@helukabel.cz

Helupower reflect