Kabely, vodiče a příslušenství pro potravinářský a nápojový průmysl

Požadavky na stroje a jejich elektrické komponenty překračují v potraviny zpracovávajícím průmyslu dalece standardy klasické výroby zařízení. Klíčové postavení zde zaujímá téma hygieny. Výrobní zařízení a jejich komponenty musejí vykazovat „hygienický design“, kabely
a vodiče jakož i kabelové příslušenství ve formě zásuvek a krytů z toho nevyjímaje.

V potravinářském a nápojovém průmyslu je nejvyšším cílem předcházet kontaminaci výrobků. K tomu přispívá hygienicky vyhovující provedení výrobních zařízení a jejich konstrukčních dílů. Vedle vlastního designu, který musí být zkonstruován tak, aby se nemohly usazovat žádné škodlivé mikroorganismy, musí se dát zařízení také snadno čistit a musí si umět poradit s agresivními čistícími a dezinfekčními prostředky, stejně jako s horkou párou. Společnost HELUKABEL nabízí široké spektrum řídících a elektrických kabelů, které jsou teplotně, chemicky i mechanicky vysoce zatížitelné.

Společnost HELUKABEL má ve svém programu i odpovídající kabelové příslušenství: řada HELUTOP HT-Clean má zvlášť hladký povrch
a nečistoty jakéhokoliv druhu se tak nemohou usazovat. Šroubení z ušlechtilé oceli je mimoto rezistentní vůči všem běžným chemickým čistícím prostředkům. Je schváleno EHEDG (European Hygienic Engineering & Design Group), a proto je vhodné pro bezpečnou výrobu potravin. Navíc šroubení splňuje požadavky FDA (Food and Drug Administration) a je certifikováno v souladu s Ecolab.

Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků pro Vaše speciální použití. V případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.
Zavolejte nám na číslo +420 312 672 620 anebo nám pošlete e-mail na adresu: prodej@helukabel.cz