Kabely a vodiče pro elektromobilitu

S aktuálními tématy jako jsou transformace energetického systému a změna klimatu přichází i myšlenka mobility šetrné vůči klimatu. Především elektromobilita se ukázala jako klíč ke snížení CO2 v dopravě a silničním provozu, neboť elektromobily produkují výrazně méně CO2 než dosavadní dopravní prostředky. Elektromobilita bude v první řadě ve spojení s energií z obnovitelných zdrojů ústředním prvkem našeho budoucího životního stylu šetřícího přírodního zdroje. Jedno celé odvětví musí změnit smýšlení, aby si zachovalo své postavení na světových trzích. To vyžaduje velké inovace na samotných vozidlech a jejich pohonech, jakož i v infrastruktuře nabíjecích stanic a rozvodných sítí.

Společnost HELUKABEL podporuje tento obrat řadou kabelů HELUPOWER® univerzálně použitelných pro stejnosměrný i střídavý proud. Garantují použití jak pro nabíjení elektromobilů na veřejných nabíjecích stanicích jako jsou parkoviště, u dálnic nebo v garážích, tak i nabíjení ze soukromých zásuvek. Díky celkové odolnosti vůči UV záření a olejům je možné bezpečně nabíjet jak ve vnitřních prostorách, tak i venku.

Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků pro Vaše speciální použití. V případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.
Zavolejte nám na číslo +420 312 672 620 nebo nám pošlete e-mail na adresu: prodej@helukabel.cz