Kabely, vodiče a příslušenství pro ropný, plynárenský a chemický průmysl

V dnešní době se stále více zkoumají nové zdroje energie, které by trvale pokryly část celosvětové spotřeby energie. Ropný a plynárenský průmysl je tak jako dříve nejvýznamnějším hospodářským odvětvím, jestliže se jedná o pokrytí stávající celosvětové poptávky po energii. Vzhledem k tomu, že se plynárenský a ropný průmysl nachází na nejrůznějších místech na světě – ať už v hlubinách moře nebo na pevnině, v rozbouřeném Severním moři, ve vysokých teplotách v Saudské Arábii nebo v nízkých teplotách v Rusku – musejí používané kabely a vodiče obstát v odlišných vnějších podmínkách.

Se společností HELUKABEL máte po boku spolehlivého partnera pro své projekty v ropném a plynárenském průmyslu. Společnost HELUKABEL má vhodné výrobky a řešení jak pro projekty na moři na vrtných plošinách, na lodích nebo na těžebních plošinách, tak i pro projekty na souši např. v rafineriích a v petrochemických závodech.

Abychom dostáli požadavkům a rozdílným podmínkám v různých oblastech použití, nabízíme kabely, vodiče a kabelové příslušenství s různými aprobacemi jako např. De Norske Veritas - Germanischer Lloyd (DNV GL), American Bureau of Shipping (ABS) a mnohé další.

Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků pro Vaše speciální použití. V případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.
Zavolejte nám na číslo +420 312 672 620 anebo nám pošlete e-mail na adresu: prodej@helukabel.cz