Kabely a vodiče pro infrastrukturu & energetiku

Svět je uprostřed energetického přechodu; přesouvá se od spotřeby fosilních paliv jako je ropa, zemní plyn nebo uhlí k využívání obnovitelných zdrojů energie. Podíl obnovitelných zdrojů energie v Německu neustále roste a rozvoj průmyslu vyvolává další zlepšení účinnosti zařízení. Stěžejní roli zde hraje elektřina vyrobená větrnými turbínami a fotovoltaickými systémy. Spolehlivé přenosové a distribuční sítě jsou zapotřebí, aby bylo zajištěno, že vytvořená energie může být přenášena bez větších ztrát. HELUKABEL nabízí produkty pro přímou kabeláž v rámci závodů i pro jejich sítě a požadované infrastrukturní prostředí.

Velkou výzvou naší doby je však nejen přechod na obnovitelné zdroje energie, ale také inteligentní síťování v soukromých či veřejných budovách, o jejichž funkčnost se starají kvalitní produkty HELUKABEL. Aby bylo možné realizovat „chytré“ sítě a vysoké přenosové rychlosti, které jsou k tomu zapotřebí, Německo v současné době naplno pracuje na rozšiřování širokopásmových sítí. Tento projekt bude hrát významnou roli i v následujících letech.

HELUKABEL nabízí vhodné kabely, vodiče a příslušenství pro všechny uvedené oblasti a pro každou aplikaci v infrastruktuře a energetice. Disponujeme uceleným portfoliem produktů, které vám zpřístupňujeme z našich skladových zásob.

Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků pro Vaše speciální použití. V případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.
Volejte +420 312 672 620 nebo nám napište e-mail na: prodej@helukabel.cz