Zavádění širokopásmových sítí – základ digitalizace

Aby se mohlo pokračovat s digitalizací, musí být nejprve zajištěno, že bude v Německu celoplošně vysokorychlostní internet. To se děje v rámci zavádění širokopásmých sítí, kdy se optické kabely pokládají po celém Německu.

Tímto druhem kabelů je možno rychleji přenášet a stahovat velké množství dat. Výkonné širokopásmové sítě jsou předpokladem hospodářského rozvoje a jsou důležité v mnoha aplikacích i oborech každodenního života. Mimoto se z širokopásmového internetu vyvinul důležitý lokalizační faktor pro podniky. Regiony se tak stávají atraktivnější, je-li umožněna rychlejší výměna informací a odborných znalostí.

Naše optická vlákna HELUCOM® nabízejí vysokou přenosovou rychlost, minimální útlum, nemají elektromagnetické problémy, mají malé rozměry při minimální hmotnosti. Přitom jsou kabely HELUCOM® stejně robustní jako známé měděné kabely a vyrábějí se podle norem a předpisů DIN VDE 0888.

V sítích z optických vláken má vedle optických kabelů zásadní význam technika propojení. Použitím pigtailů, propojovacích kabelů, konektorů, spojek, optických rozvaděčů a přípojovacích modulů se optické přenosové trasy zkompletují.

Společnost HELUKABEL Vám nabízí pro každé použití kabelové řešení, tedy i předem připravené kabely z optických vláken. Provádíme v krátkých lhůtách konfekce se všemi běžnými typy konektorů a vodičů. Tímto plug and play systémem ušetříte jak investice do nářadí, tak i čas na instalaci. Pro doplnění Vaší sítě jsme pro Vás vyvinuli velký výběr produktů. Název HELUCOM CONNECTING SYSTEMS garantuje tu nejvyšší produktovou kvalitu a efektivnost.

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků a jsme Vám kdykoliv k dispozici.
E-mailem na prodej@helukabel.cz nebo telefonicky na +420 312 672 620