Němci urazí ročně několik miliard kilometrů, a to nejrůznějšími způsoby: ať leteckou nebo námořní dopravou, po silnici nebo po kolejích – při přepravě lidí i zboží stoupají nároky na kabely a vodiče. Ty musejí pracovat absolutně spolehlivě a v případě havárie být málo hořlavé a nemají obsahovat korozivní ani toxické plyny. Jako komplexní poskytovatel kabelů, vodičů a kabelového příslušenství jsem schopni svým zákazníkům nabízet v této oblasti kvalitní řešení.

Společnost HELUKABEL zásobuje velké množství zákazníků v oblasti mobility a je již léta silným a spolehlivým partnerem v oblasti kabelů, vodičů a kabelového příslušenství pro mobilitu dnešní, ale samozřejmě i tu budoucí.

V oblasti železničního průmyslu fungujeme jako smluvní prodejce kabelů RADOX® společnosti HUBER+SUHNER. Ze skladu Vám nabízíme spojovací řešení pro výrobu moderních kolejových vozidel a k tomu náležející infrastruktury, vždy specifická pro dané použití. Výrobky jsou vyvinuty speciálně pro potřeby železničního trhu a spočívají v řešeních z oblasti vysoké frekvence, nízké frekvence a vláknové optiky.

Flexibilní speciální kabely i ty s vysokou flexibilitou se navíc používají pro napájení letadel s požadovanou 400 Hz sítí na zemi stejně jako pro nonstop používané jeřáby a spreadery v přístavech po celém světě. Speciální kabely vyvinuté za úzké spolupráce se zákazníky a koncovými uživateli zajišťují zásobování energií a bezchybný přenos signálů v oblastech, kde je vyžadována dlouhá životnost a spolehlivost.

Jako systémový poskytovatel pro elektromobilitu a nabíjecí infrastrukturu nabízí společnost HELUKABEL nejen kabely pro nízké a středně vysoké napětí pro pokládání do země, ale také nabíjecí kabely AC/DC jako jsou naše HELUPOWER® CHARGE 750 AC nebo HELUPOWER® CHARGE 1200 DC.

Rádi Vám pomůžeme při výběru správných výrobků pro Vaše speciální použití. V případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici.
Zavolejte na číslo +420 312 672 620 anebo nám pošlete e-mail na adresu: prodej@helukabel.cz