Technologie připojení pro průmysl nové generace

Objevte portfolio HELUKABEL pro průmyslovou automatizaci!

Man working on an industrial robot

Jako renomovaný partner pro průmyslovou automatizaci nabízí HELUKABEL široké produktové portfolio elektrické spojovací techniky.

Rostoucí počet výrobních procesů je automatizován napříč průmyslovými odvětvími po celém světě; například v automobilovém průmyslu i u jeho dodavatelů, potravinářském průmyslu, obchodu a logistice. Autonomní manipulační a transportní systémy, stejně jako průmyslové roboty a počítačem řízená obráběcí centra zajišťují vyšší produktivitu, trvale vysokou kvalitu a flexibilní výrobu.

Integrované automatizační systémy v průmyslu vyžadují velmi velký počet procesorů, senzorů, pohonů a ovládacích prvků, které jsou vzájemně inteligentně a digitálně propojeny. Správné kabely a vodiče jsou k tomu nepostradatelné: zajišťují, aby všechny systémové komponenty spolehlivě přijímaly potřebnou energii i data.

Musí mimo jiné splňovat složité požadavky v závislosti na aplikaci: mohou například vyžadovat odolnost vůči vysokým teplotám, chemikáliím, olejům nebo mechanickému namáhání, jako je ohyb a kroucení, být vhodné pro použití ve stísněných prostorách nebo schopné dosahovat stále vyšší datové přenosové rychlosti. Takové požadavky dělají z průmyslové automatizace náročné prostředí pro kabely a vodiče.

Po desetiletí je HELUKABEL renomovaným partnerem mnoha předních společností v této oblasti a nabízí komplexní portfolio produktů pro elektrickou spojovací techniku: Nyní jsme to pro vás shrnuli v naší brožuře „Kabely, vodiče a příslušenství pro průmyslovou automatizaci“. Najdete zde například kabely pro snímače, motory a servopohony, kabely pro vlečné řetězy a roboty odolné proti ohybu a zkroucení, kabelové příslušenství, datové, sběrnicové a ethernetové kabely a také hybridní kabely, které šetří energii a kombinují energii a přenos dat. Podívej se!

Stáhněte si brožuru zde.

zpět