Oceněni za výjimečný podnikový management

Společnost HELUKABEL získala ocenění Best Managed Companies Award 2024

HELUKABEL wins Best Managed Companies Award 2024

HELUKABEL, specialista na elektrickou spojovací techniku, byl oceněn význačným oceněním Best Managed Companies Award 2024. Cenu, kterou pořádá auditorská a poradenská společnost Deloitte Private, švýcarská velká banka UBS, Frankfurter Allgemeine Zeitung a The Voice německého průmyslu (BDI) e.V., je uznávána jako pečeť kvality pro mimořádně řízené společnosti.

Cena Best Managed Companies Award hodnotí čtyři klíčové oblasti strategie, produktivity a inovací; kultura a závazky; řízení; a finance. Díky úspěšnému vývoji v posledních letech dokázal HELUKABEL v těchto kategoriích zaujmout porotu. „Jsme velmi hrdí na tuto poctu a ocenění naší práce“ říká Andreas Hoppe, finanční ředitel společnosti HELUKABEL GmbH, k předání ceny v hale Palmengarten ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu. "Ve více než 45leté historii naší společnosti jsme schopni ohlédnout se za působivou úrovní růstu. To je možné pouze díky tomu, že jsme byli schopni využít příležitosti a spoléhat se na silný, motivovaný tým a zároveň čelit neustále se měnícím podmínkám." Tuto cenu vnímám jako důkaz toho, že jsme v tomto ohledu byli docela úspěšní.“

„HELUKABEL je výjimečným příkladem nejlépe řízené společnosti, která se osvědčuje díky své impozantní kombinaci předvídavosti, produktivity, inovativního ducha a silného, hodnotově orientovaného managementu. Společnost má navíc působivou schopnost nabídnout atraktivní pracoviště a ekonomický růst v harmonii.“ zdůrazňuje Dr. Christine Wolter, partnerka a vedoucí společnosti Deloitte Private.

Program Best Managed Companies je soutěží a pečetí kvality pro úspěšné středně velké společnosti. Vize: Rozvoj národního a globálního ekosystému mimořádně řízených středně velkých společností. Významným a jedinečným rysem ceny je její mezinárodnost. Best Managed Companies byla založena v 90. letech 20. století společností Deloitte v Kanadě a od té doby byla úspěšně zavedena ve více než 45 zemích. Oceněné společnosti mají charakter střední velikosti nebo jsou rodinnými podniky a v posledních letech vykazují úspěšný ekonomický rozvoj. Vítěze vybírá porota složená z renomovaných ekonomů a zástupců vědy a médií.

zpět