Rychlé a snadné odizolování kabelů

S HELUTOOL HAM 29 představuje HELUKABEL do svého portfolia inovativní řezačku svrchního pláště.

HELUTOOL HAM 29 outer jacket cutter

HELUKABEL rozšiřuje své portfolio příslušenství o HELUTOOL HAM 29, inovativní řezačku svrchního pláště. Tento univerzálně použitelný nástroj je určen pro průměry kabelů od 4,5 do 29 milimetrů. Čepel z tvrzené oceli je vhodná pro měkké i tvrdé izolační materiály a hloubku řezu lze přesně nastavit až na tři milimetry. Výsledkem je, že vnější plášť kabelů a vodičů lze bez námahy odstranit bez poškození izolace nebo opletení.

HELUTOOL HAM 29 je také velmi působivý svým promyšleným a ergonomickým designem. Pružinový rychloupínací systém spolehlivě drží kabel na místě. Uživatelé mohou snadno upravit zařízení pro kulaté, spirálové nebo podélné řezy pouhým jedním pohybem ruky. Díky bezpečné konstrukci jsou prakticky vyloučena zranění a čepel je chráněna před zaseknutím a poškozením způsobeným nesprávným použitím. Hladká nosná plocha umožňuje hladkou a neunavující práci a díky kompaktním rozměrům se řezačka vnějšího pláště vejde do každého pouzdra na nářadí nebo kapsy.

S HELUTOOL HAM 29 získají elektrikáři a montéři šikovný a užitečný nástroj, který šetří čas a námahu při pokládání a připojování kabelů. Uživatelé těží z přesných a čistých výsledků během odizolování a bezpečné pracovní metody bez rizika zranění.

Řezačku svrchního pláště HELUTOOL HAM 29 můžete objednat přes naše zákaznické oddělení: prodej@helukabel.cz

HELUTOOL HAM 29 - Tutorial

zpět