Delší životnost v systémech vlečných řetězů

Objevte nový HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA - kabel do vlečných řetězů

HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA

Helukabel uvádí na trh novou verzi svých osvědčených kabelů pro vlečné řetězy s HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA.

Helukabel uvádí na trh novou verzi svých osvědčených kabelů pro vlečné řetězy s HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA. Kompletně přepracovaný kabel nabízí uživatelům celou řadu výhod, které jsou zvláště užitečné v náročných prostředích: od venkovních jeřábových systémů vystavených kolísajícím teplotám a povětrnostním podmínkám až po aplikace typu pick-and-place s vysokou dynamikou a malými instalačními prostory.

Požadavky na použití vlečných řetězů při stavbě strojů a zařízení se stále zvyšují: Na jedné straně se systémy musí vyrovnávat se stále většími pojezdovými vzdálenostmi, zrychleními a rychlostmi a na druhé straně se kvůli tomu zmenšuje dostupný instalační prostor ke stále kompaktnějším designům. Kabely použité ve vlečných řetězech proto musí být vysoce flexibilní a odolné, ale také co nejtenčí a nejlehčí.

S HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA nabízí HELUKABEL ideální řešení pro tuto výzvu: Tento další vývoj osvědčeného MULTISPEED 500-TPE UL/CSA kabelu vlečného řetězu má inovativní vnější plášť vyrobený z TPE materiálu. Díky tomu je až o deset procent tenčí a o čtyři procenta lehčí než srovnatelné polyuretanové (PUR) verze – s velmi vysokou odolností proti oděru. To uživatelům šetří cenný prostor v těsně nabitých řetězcích. Nižší hmotnost také umožňuje větší dynamiku v aplikaci. Další novinkou je teplotní rozsah, který byl rozšířen jak směrem nahoru, tak dolů. To výrazně zvyšuje životnost kabelu v mnoha aplikacích.

Další zcela novou funkcí je integrovaný trhací závit, který umožňuje odizolování HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA na delší délky pohodlným, rychlým a bezpečným způsobem. To výrazně zkracuje dobu instalace. Díky schválení UL a CSA mohou výrobci strojů a zařízení orientovaní na export používat kabel mezinárodně, čímž se vyhnou dvojitému skladování a zjednoduší se jejich dokumentace.

Bending tests

HELUKABEL nový kabel rozsáhle testoval s téměř 50 miliony cyklů ohýbání ve svých vlastních zkušebních laboratořích.

Osvědčené výhody řady MULTISPEED najdeme i v nejnovější verzi. Patří mezi ně malý poloměr ohybu 5xd, vyztužený plášť pro optimální vedení jádra a párové/svazkové splétání sedmi jader pro rovnoměrné rozložení sil, které na ně působí. HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA je k dispozici také ve stíněné verzi s maximálním pokrytím pro minimalizaci rušení elektromagnetické kompatibility (EMC).

HELUKABEL nový kabel rozsáhle testoval s téměř 50 miliony cyklů ohýbání ve svých vlastních zkušebních laboratořích. HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA poskytuje uživatelům vysoce funkční, odolné a efektivní řešení pro použití v systémech zásobování energií. Jako systémový dodavatel dodává HELUKABEL také řetězy kompletně připravené k instalaci, včetně kabelů a konektorů, z jednoho zdroje.

Zajímá Vás víc?

Domluvte si osobní schůzku a společně vyvineme nejodolnější řešení pro Vaši aplikaci. Kontaktujte nás na: prodej@helukabel.cz

zpět