Nová dceřiná společnost HELUKABEL v Kolumbii

Silnější zastoupení na třetím největším latinskoamerickém trhu díky novému umístění v kolumbijském hlavním městě Bogotě

Viva Colombia

Skupina HELUKABEL dále expanduje v Jižní Americe. Specialista na elektrickou spojovací techniku ​​založil novou pobočku v Kolumbii. Po Brazílii a Mexiku je nyní HELUKABEL zastoupena ve třetím největším latinskoamerickém trhu s vlastní místní dceřinou společností a rozšiřuje svou globální přítomnost na více než 40 míst po celém světě.

Nová dceřiná společnost HELUKABEL se nachází v kolumbijském hlavním městě Bogotě. Díky skladovým kapacitám v zóně volného obchodu je nyní příjem mezinárodních dovozů značně zjednodušen. HELUKABEL Kolumbie bude zpočátku podporována našimi kolegy v Mexiku, kteří úspěšně reprezentují skupinu v Latinské Americe již několik let.

"Kolumbie je pro nás velmi zajímavým trhem. Mnoho mezinárodních společností zde má své jihoamerické centrály," vysvětluje Gerardo Montenegro Aznar, obchodní ředitel LATAM společnosti HELUKABEL a jednatel nové dceřiné společnosti. "Naši zákazníci pocházejí z velmi odlišných odvětví, jako je ropný a plynárenský průmysl, potravinářský a nápojový průmysl, elektronika nebo výroba cementu." Dosud to všechno řešili distributoři. Místní přítomnost by měla pomoci posílit tyto vztahy a spolupráci a otevřít nové obchodní potenciály.

zpět