Bezkonkurenční výkon: Schváleno pro dlouhodobé použití v pitné vodě

HELUKABEL představuje novou verzi HELUPOWER AQUATIC-750-BLUE s rozšířenými normami

Filling system and water in a water glass

HELUKABEL představuje komplexní upgrade svého HELUPOWER AQUATIC-750-BLUE: Nejnovější verze tohoto voděodolného kabelu, původně představeného v roce 2021, přichází s dalšími schváleními pro pitnou vodu. Díky tomu je vhodný pro různé aplikace, včetně potravinářského a nápojového průmyslu.

Kabel je navržen pro rozsah napětí 450/750 V a nadále vykazuje vynikající vlastnosti pod vodou. Jeho odolný plášť, vyrobený ze zesíťované speciální směsi, je navržen pro dlouhodobé použití v pitné, slané a chlorované vodě v hloubkách až 600 metrů. HELUPOWER AQUATIC-750-BLUE je vhodný pro aplikace, jako jsou kabely ponorných čerpadel nebo napájení senzorů a hnacích motorů ve výrobě, recyklaci, čištění a čistírnách odpadních vod, stejně jako v rybnících, aquafarmách, zábavních parcích nebo výrobě waferů.

Pozoruhodným doplňkem je schválení podle KTW BWGL (základ hodnocení pro plasty a jiné organické materiály ve styku s pitnou vodou). Toto schválení potvrzuje hygienickou nezávadnost kabelu a doplňuje stávající schválení W270 od Německé asociace pro plyn a vodu (DVGW). Nový HELUPOWER AQUATIC-750-BLUE je rovněž držitelem požadovaných schválení pro pitnou vodu pro Itálii a Polsko s DM 174 a PZH.

Kabel je k dispozici v průřezech od 1 do 2,5 mm². Při trvalé instalaci je vhodný pro okolní teploty v rozmezí -40 až +80 stupňů Celsia. Pro volnou instalaci by měla být okolní teplota udržována mezi -25 a +50 stupni Celsia. Přípustná provozní teplota na vodiči je 90 stupňů Celsia. S HELUPOWER AQUATIC-750-BLUE uživatelé obdrží bezpečný a odolný podvodní kabel s řadou schválení. Navíc jeho kompatibilita s různými typy vody snižuje potřebu různých kabelů a zjednodušuje skladování.

zpět